Projekt pokoju dziecięcego to zadanie które wymaga tylko tylko dobrego smaku, profesjonalizmu, ale również znajomości dziecięcej psychiki. 

Studio Aranżacji Opole - Projekt pokoju dziecięcegoPokój naszej najmłodszej pociechy, powinien być jasnych , łagodnych kolorach. Wśród nich maluszek będzie z pewnością lepiej zasypiał.

Przede wszystkim powinien być funkcjonalny. Ale nie mniej ważna jest atmosfera, jaka w nim panuje. A ona powinna być kojąca aby maluszek czuł się bezpiecznie.

W aranżacji wnętrza dla niemowlęcia wiele zależy od tego, jakim lokum dysponujecie - czy na dziecięcy pokój możecie przeznaczyć osobne pomieszczenie, czy też maluch na razie będzie mieszkał w waszej sypialni.

Drugą ważną kwestią jest to, jaki model rodzicielstwa bardziej wam odpowiada. Wolicie (oboje) mieć dziecko na wyciągnięcie ręki i nie wyobrażacie sobie, że mogłoby mieszkać samo w pokoju, czy też małżeńskie łóżko jest przestrzenią tylko dla was dwojga i chcecie zachować swoją sypialnię dla siebie?
Jaki wybrać styl? Jakie zasłony czy żaluzje pastelowe czy żywe dodatki? Ile mebli powinno być w pokoju?
Jeśli chcecie nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter, zdecydujcie się na pomoc naszego Studia Aranżacji. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zobacz nasze projekty.

Projektowanie wnętrz w Opolu

Kontakt