Posted by: studioaranzacjiadm | Możliwość komentowania Projekty wybranych pomieszczeń została wyłączona

Projekty wybranych pomieszczeń

Nie wiedzą Państwo, jak funkcjonalnie urządzić kuchnię, salon lub łazienkę? Znajdziemy rozwiązanie.

Mieszkanie nie zawsze potrzebuje wprowadzenia gruntownych zmian, często nasze zastrzeżenia budzi jedno pomieszczenie. Wiele osób błędnie zakłada, że firmy zajmujące się aranżacją wnętrz zmieniają wystrój całego lokalu. Profesjonaliści coraz częściej wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują projekt wybranego pomieszczenia.

Kompleksowe działania z zakresu aranżacji wnętrz stanowią spory wydatek. Przedsiębiorstwa doskonale zdają sobie sprawę z ograniczeń finansowych, toteż życzliwym okiem spoglądają na zlecenia od osób, którym zależy na wprowadzeniu zmian w wybranym pomieszczeniu.

Studio Aranżacji oferuje projekty:

 • łazienek. Jeśli nie wiesz jak urządzić pomieszczenie o niewielkim metrażu, nie potrafisz wybrać odpowiednich kafelków lub szukasz podpowiedzi dotyczących oświetlenia, skorzystaj z pomocy profesjonalisty.
 • Jak wybrać odpowiednią lodówkę spośród setek tysięcy modeli dostępnych na rynku? Czy meble kuchenne pod zabudowę stanowią odpowiednie rozwiązanie? Jeśli od pewnego czasu poszukujesz odpowiedzi na powyższe pytania, zamów projekt u specjalisty.
 • To najważniejsze pomieszczenie w mieszkaniu, od jego aranżacji zależy nasze samopoczucie. Niewłaściwemu rozmieszczeniu mebli i/lub nieodpowiedniemu wystrojowi towarzyszy dyskomfort, który uniemożliwia wypoczynek.
 • O wizytówkę mieszkania należy zadbać. Aranżacja salonu wywiera ogromny wpływ na samopoczucie gości. Intensywne kolory ścian mogą przytłaczać naszych przyjaciół i tym samym zniechęcać ich do częstszych wizyt.
 • pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Chcesz urządzić bajeczny pokój dla swojej pociechy? Nie wiesz, co zaproponować nastolatkowi, który torpeduje każdy Twój pomysł? Projekt pokoju zleć profesjonalistom.
 • pokoi dla seniorów. Jak dostosować wnętrze do potrzeb osób starszych? Co zrobić, aby było przytulne i wygodne? Jeśli od pewnego czasu bezskutecznie usiłujesz odpowiedzieć na powyższe pytania, zasięgnij opinii specjalisty.
 • pokoi dla osób niepełnosprawnych. Osoby, które poruszają się na wózku, nieustannie zmagają się z barierami architektonicznymi. Te występują nie tylko na ulicy, ale też w mieszkaniach. Studio Aranżacji pomoże Ci wyeliminować przeszkody, które uprzykrzają życie osobom niepełnosprawnym.

Ludzie, którzy tworzą Studio Aranżacji, wychodzą z założenia, że jedna wizualizacja mówi więcej niż tysiąc słów. Nawet szczegółowy opis pozostawia duże pole do interpretacji. Projekt pozwala skonfrontować oczekiwania klienta z wizją osoby, która zajmuje się urządzaniem wnętrz. Wizualizacja w odniesieniu do ceny materiałów wykończeniowych stanowi niewielki procent kosztów. Każdy błąd, wynikający z nieporozumienia, przedłuża realizację, podczas gdy korzystaniu z idealnie zaprojektowanego pomieszczenia towarzyszy zadowolenie.

Wizualizacja,  oferowana przez Studio Aranżacji, uwzględnia:

 • kolorystykę
 • proponowane materiały wykończeniowe
 • meble i ich stolarkę oraz użyte komponenty
 • oświetlenie i elementy dekoracyjne
 • rzuty podłogi i sufitu.

Jeśli chcesz zmienić zmienić charakter wybranego pomieszczenia, a brakuje Ci koncepcji, skorzystaj z pomocy Studia Aranżacji. Firma realizuje projekty wybranych pomieszczeń w całym województwie opolskim.

Tel. 508 927 084

Mail: agnieszka@studioaranzacji.pl

Zapytaj o projekt Studio Aranżacji w Opolu. Wykonujemy zlecenia w całym województwie opolskim.