Posted by: studioaranzacjiadm | Możliwość komentowania Metamorfozy pomieszczeń została wyłączona

Metamorfozy pomieszczeń

Drobne modyfikacje zmieniające charakter mieszkania i jego walory użytkowe.

Wystarczy odrobina pomysłowości, by za rozsądną cenę całkowicie odmienić swe mieszkanie. Czasami wystarczy zmiana kolorystyki wnętrza lub przestawienie mebli, gdzieniegdzie tapeta może dywan i świece.

Podłoga w sposób znaczący wpływa na wygląd całego wnętrza, a zniszczona i sfatygowana może zakłócić cały jego charakter. Planując remont warto zatem zastanowić się nad podłogą. Często wystarczy zmiana wykładziny lub dywanu lub świeżo pomalowane deski, żeby całkowicie odmienić wystrój pomieszczenia.

Ściany, podobnie jak podłoga, mają determinujący wpływ na wystrój wnętrza. Za pomocą tak prostych i niedrogich czynności, jak malowanie czy tapetowanie można dokonać szybkiej metamorfozy wybranych powierzchni. Częstym elementem dekoracyjnym ścian są fototapety oraz duże płócienne obrazy, na których wydrukować można właściwie wszystko.

Zmiana układu mebli lub ich odnowienie mogą okazać się doskonałą alternatywa dla tych, którym chwilowo brak pieniędzy na zakup nowych szaf czy meblościanek. Odnawianie mebli nie jest wcale tak drogim wydatkiem, można korzystać z szablonów lub podpowiedzi na filmach Youtube.

Ale to dekoracje mieszkania wprowadzają jego charakter. Powinny być spójne z aranżacją wnętrza.
Obraz, fotografia, figurka, wazon, ozdobna misa, zegar – to doskonałe pomysły na dekoracje mieszkania, choć mogą wprawić w zakłopotanie. Gdzie je powiesić, postawić, położyć? Nasze studio podpowiada jak dekorować mieszkanie aby każdy czół się w nim przyjemnie i wygodnie.

Cieszę się że trafiłeś na naszą stronę, jeśli potrzebujesz małej metamorfozy to

  • przemalujemy ściany
  • wycyklinujemy podłogi
  • zmienimy żyrandole
  • odświeżymy stare meble
  • odwiedzimy pchle targi aby znaleźć wyjątkowe dodatki
  • zmienimy firany i zasłony
  • kupimy narzuty, poduchy i koce

wszytko po to, by Twoje wnętrze było piękne, przytulne odzwierciedlające osobowość mieszkańców.

Zapytaj o projekt Studio Aranżacji w Opolu. Wykonujemy zlecenia w całym województwie opolskim.

Projektowanie wnętrz w Opolu