Posted by: studioaranzacjiadm | Możliwość komentowania Projekt pokoju dziecięcego została wyłączona

Projekt pokoju dziecięcego

Projekt pokoju dziecięcego to zadanie które wymaga tylko tylko dobrego smaku, profesjonalizmu, ale również znajomości dziecięcej psychiki.

Pokój naszej najmłodszej pociechy, powinien być jasnych , łagodnych kolorach. Wśród nich maluszek będzie z pewnością lepiej zasypiał.

Przede wszystkim powinien być funkcjonalny. Ale nie mniej ważna jest atmosfera, jaka w nim panuje. A ona powinna być kojąca aby maluszek czuł się bezpiecznie.

W aranżacji wnętrza dla niemowlęcia wiele zależy od tego, jakim lokum dysponujecie – czy na dziecięcy pokój możecie przeznaczyć osobne pomieszczenie, czy też maluch na razie będzie mieszkał w waszej sypialni.

Drugą ważną kwestią jest to, jaki model rodzicielstwa bardziej wam odpowiada. Wolicie (oboje) mieć dziecko na wyciągnięcie ręki i nie wyobrażacie sobie, że mogłoby mieszkać samo w pokoju, czy też małżeńskie łóżko jest przestrzenią tylko dla was dwojga i chcecie zachować swoją sypialnię dla siebie?
Jaki wybrać styl? Jakie zasłony czy żaluzje pastelowe czy żywe dodatki? Ile mebli powinno być w pokoju?
Jeśli chcecie nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter, zdecydujcie się na pomoc naszego Studia Aranżacji. Serdecznie zapraszam do kontaktu.