Posted by: studioaranzacjiadm | Możliwość komentowania Projekty indywidualne została wyłączona

Projekty indywidualne

Każde wnętrze posiada swój niewykorzystany potencjał. Projekty indywidualne pozwalają na wydobycie tego potencjału.

Funkcjonalność użytkowa pomieszczenia polega na takim jego przygotowaniu i zaaranżowaniu, aby osoby korzystające z przestrzeni czuły się wygodnie i przytulnie. Oczywiście większy metraż mieszkania, tym większy potencjał do wykorzystania. Nie zawsze jednak przekłada się to na rzeczywiste, praktyczne zagospodarowanie przestrzeni. Osobiście wiele małych przestrzeni, które planowaliśmy było bardzo zorganizowane i wspaniale udekorowane.

Małe mieszkanie może być na przykład funkcjonalnie podzielone. Część dzienną często projektujemy jako otwarty salon, który możne mieć przechodnia funkcje. Pozbycie się dodatkowych ścian dzielących pomieszczenia pozwoli na sprawniejsze poruszanie się po jego poszczególnych punktach.

Używamy często stonowanych kolorów tak aby zbyt nasyconą barwą nie skarcić pomieszczeń. Montujemy dedykowane oświetlenie, które podkreśla wybrany detal i starannie dobieramy dekoracje. Równie często wykorzystujemy wielofunkcyjne regały, które mogą pomieścić w sobie całkiem sporo różnego rozmiaru rzeczy, nie zapominając przy tym o dzieciakach, które często determinują przestrzeń swoimi zainteresowaniami bądź porostu gadżetami. Pomysłów jest tak mnóstwo jak charakterów, serdecznie zapraszam na konsultacje do naszego studia aranżacji.

Zapytaj o projekt Studio Aranżacji w Opolu. Wykonujemy zlecenia w całym województwie opolskim.