O NAS

Studio Aranżacji tworzą:

Studio Aranżacji Opole - Agnieszka Adamek

Agnieszka Adamek

Projektant

Studio Aranżacji Opole - Daria Słonina

Wojciech Kłos

Projektant

Studio Aranżacji Opole - Igor Adamek

Dawid Lellek

Projektant

Studio Aranżacji Opole - Dawid Lellek

Natalia Mościcka

Projektant

Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem, co pozwala zmienić charakter każdego wnętrza. Dla nas urządzanie wnętrz nie jest wyłącznie wykonywanym zawodem, ale przede wszystkim prawdziwą pasją. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Nowy projekt stanowi dla nas wyzwanie i źródło inspiracji.

Cenisz sobie rozwiązania nieszablonowe, które nadają wnętrzom charakter? Studio Aranżacji gwarantuje, iż twoje mieszkanie będzie oryginalne i w pełni funkcjonalne. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i śledzą najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań udoskonalamy swoje projekty. Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient, toteż przed przystąpieniem do pracy staramy się jak najlepiej poznać jego preferencje.

Uważasz, że na usługi profesjonalistów mogą sobie pozwolić nieliczni? Nasza firma oferuje projekty zgodne z oczekiwaniami klientów i dostosowane do ich zasobów finansowych. Zależy ci na kompleksowej obsłudze projektu? Studio Aranżacji zapewnia fachowe doradztwo przy zakupach materiałów budowlanych, wykończeniowych i mebli. Nasza firma współpracuje ze sprawdzoną ekipą budowlaną, która doskonale radzi sobie w każdych warunkach. O naszych kompetencjach najlepiej świadczy grono zadowolonych klientów. Swoim zleceniodawcom gwarantujemy, iż nie zmarnujemy ani złotówki wydanej na projekt i jego realizację.

Naszym pracownikom przyświeca jeden cel: zadowolenie klienta. W związku z tym, iż realizację projektów zlecamy sprawdzonym firmom, ryzyko wystąpienia problemów zostało zredukowane do minimum. Dla nas liczy się każdy szczegół, dotyczy to zarówno etapu projektowania, jak i realizacji zlecenia. Zależy ci na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze inwestycji? Już dziś skontaktuj się z nami!

Studio Aranżacji świadczy usługi na terenie całego województwa opolskiego oraz śląskiego.Termin spotkania zostanie dostosowany do Państwa harmonogramu i oczekiwań.

ZADZWOŃ DO NAS!
Przycisk kontakt